Відгуки про компанію Еcodom.kiev.ua Інтернет- магазинАндрій К.18.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця19.04.2023Доброго дня. Дякуємо за гарну оцінку роботи нашого колективу.Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДімОлег С.16.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaДякую та раджу для замовлень!Коментар продавця17.04.2023Доброго дня. Дякуємо за гарну оцінку роботи нашого колективу.Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДімАнтоніо Т.15.04.2023 ВідмінноВсе добре, працює відмінноСветлана Р.14.04.2023 ВідмінноКоментар продавця22.04.2023Щиро дякуємо за п`ять зірочок. Було приємно з вами працювати.З повагою.ЕкоДом.Андрей В.14.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСняли с производства. Нет в наличии.Коментар продавця14.04.2023Доброго дня. Дякуємо за гарну оцінку роботи нашого колективу.Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДімОлексій Г.12.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця13.04.2023Доброго дня. Дякуємо за гарну оцінку роботи нашого колективу.Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДімДмитрий Р.10.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaДостойное обслуживание, качественные товара. Фирма идёт на встречу и слышит своего клиента. Всем рекомендую.Коментар продавця11.04.2023Доброго дня. Дякуємо за гарну оцінку роботи нашого колективу.Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДім.Дмитрий Г.10.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця10.04.2023Доброго дня. Дякуємо за гарну оцінку роботи нашого колективу.Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДім.Микола К.09.04.2023 ВідмінноКоментар продавця22.04.2023Дякуємо за п'ять зірочок. З повагою,ЕкоДом.Валерій К.07.04.2023 ВідмінноКоментар продавця22.04.2023Дякуємо за п'ять зірочок. З повагою,ЕкоДом.
Доброго дня. Дякуємо за гарну оцінку роботи нашого колективу.Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДім
Дякую та раджу для замовлень!
Доброго дня. Дякуємо за гарну оцінку роботи нашого колективу.Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДім
Все добре, працює відмінно
Щиро дякуємо за п`ять зірочок. Було приємно з вами працювати.З повагою.ЕкоДом.
Сняли с производства. Нет в наличии.
Доброго дня. Дякуємо за гарну оцінку роботи нашого колективу.Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДім
Доброго дня. Дякуємо за гарну оцінку роботи нашого колективу.Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДім
Достойное обслуживание, качественные товара. Фирма идёт на встречу и слышит своего клиента. Всем рекомендую.
Доброго дня. Дякуємо за гарну оцінку роботи нашого колективу.Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДім.
Доброго дня. Дякуємо за гарну оцінку роботи нашого колективу.Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДім.
Дякуємо за п'ять зірочок. З повагою,ЕкоДом.
Дякуємо за п'ять зірочок. З повагою,ЕкоДом.