Кошик
814 відгуків
Бажаємо всім Здоров'я, Успіхів та МИРНОГО НЕБА

Інтернет- магазин ecodom.kiev.ua

+380 (73) 200-99-58
+380 (44) 225-22-22
+380 (68) 292-27-79
Інтернет- магазин ecodom.kiev.ua

Інтернет- магазин Еко Дім

 Магазин ZENET багато років на ринку і ми постійно оновлюємо наш асортимент, щоб наші клієнти могли купити в нашому магазині необхідний якісний товар і новинки на ринку.Ми готові до конструктивних пропозицій і взаємовигідної співпраці з постачальниками і виробниками товарів. У зв'язку з цим, ми готові розглянути будь-які пропозиції, які допоможуть розширити асортимент товарів, у тому числі і вже наявний, в нашому інтернет-магазині.

Для того, щоб Ваша пропозиція була прийнята і розглянута нами, ми просимо надати Ваші точні і правдиві контактні дані, а саме:

Електронну пошту, номер телефону і Ваш сайт (якщо він є). Після цього ми зможемо зв'язатися з Вами і уточнити деталі співпраці, а також оцінити взаємну вигоду від співпраці.

Для вивчення Вашої пропозиції ми просимо викласти короткий опис бренду продукції і їх конкурентів. Якщо у Вас немає можливості цього зробити, ми готові узяти обов'язки за оцінкою конкурентоспроможності цього товару на ринку на себе.

Також, слід надати повний список товарів і описати можливі максимальні знижки на ці позиції.

Повна надана інформація з Вашого боку допоможе нам объективнее оцінити Вашу пропозицію і, якщо воно нам сподобається, а головне - буде конкурентоздатним у своїй галузі, ми готові в найкоротші терміни прийнятися до спільної роботи.

Ваші пропозиції присилайте нам на e - mail zenet.com.ua@gmail.com 

Вітрина

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner