Чекаємо на Вас у магазині: Київ, Пр.Володимира Івасюка,10А.
Інтернет- магазин ecodom.kiev.ua
+380 (73) 200-99-58
+380 (44) 225-22-22
+380 (68) 292-27-79
Відгуки про компанію Еcodom.kiev.ua Інтернет- магазин
Іванна Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо ще раз ,за увагу і високу оцінку роботи нашого колективу. З повагою, ЕКО ДІМ.
Владимир Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо ще раз ,за увагу і високу оцінку роботи нашого колективу. З повагою, ЕКО ДІМ.
Владимир Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня. Дякуємо за гарний відгук. Було приємно з Вами працювати.Раді допомогти.З повагою,ЕкоДім.
Ірина Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня,колектив вдячний Вам за п'ять зірочок.. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти. З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДім
Галина К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня,колектив вдячний Вам за п'ять зірочок.. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти. З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом
Сергій К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Добридень, Сергію. Колектив вдячний Вам за п'ять зірочок.. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти. З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом
Галина Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сервіс міжнародного рівня ,робила замовлення батькам по повній передоплаті, хвилювалась,але як виявилось марно! Ще раз дякую👍, покупкою задоволені❤
Коментар продавця
Вітаємо, Галино ! Колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти, було приємно працювать. З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом.
Галина К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Вітаємо. .Дякуємо за високу оцінку нашої роботи.Користуйтесь із задоволенням . З повагою. Екодім
Яна Р.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сповзає з дивана, прийшлось купувати чохол.
Коментар продавця
Вітаємо. .Дякуємо оцінку нашої роботи .Користуйтесь із задоволенням . З повагою. Екодім.
Валентина С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вдруге замовляю товар бо минулого разу була дуже задоволена. І знову все вищої якості - і товар і обслуговування!
Коментар продавця
Добридень. Валентина,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти.Чекаємо нових замовлень. З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом.
Дякуємо ще раз ,за увагу і високу оцінку роботи нашого колективу. З повагою, ЕКО ДІМ.
Дякуємо ще раз ,за увагу і високу оцінку роботи нашого колективу. З повагою, ЕКО ДІМ.
Доброго дня. Дякуємо за гарний відгук. Було приємно з Вами працювати.Раді допомогти.З повагою,ЕкоДім.
Доброго дня,колектив вдячний Вам за п'ять зірочок.. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти.
З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДім
Доброго дня,колектив вдячний Вам за п'ять зірочок.. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти.
З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом
Добридень, Сергію.
Колектив вдячний Вам за п'ять зірочок.. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти.
З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом
Сервіс міжнародного рівня ,робила замовлення батькам по повній передоплаті, хвилювалась,але як виявилось марно!
Ще раз дякую👍, покупкою задоволені❤
Вітаємо, Галино !
Колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти, було приємно працювать.
З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом.
Вітаємо. .Дякуємо за високу оцінку нашої роботи.Користуйтесь із задоволенням . З повагою. Екодім
Сповзає з дивана, прийшлось купувати чохол.
Вітаємо. .Дякуємо оцінку нашої роботи .Користуйтесь із задоволенням . З повагою. Екодім.
Вдруге замовляю товар бо минулого разу була дуже задоволена. І знову все вищої якості - і товар і обслуговування!
Добридень.
Валентина,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти.Чекаємо нових замовлень.
З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом.