Чекаємо на Вас у магазині: Київ, Пр.Володимира Івасюка,10А.
Інтернет- магазин ecodom.kiev.ua
+380 (73) 200-99-58
+380 (44) 225-22-22
+380 (68) 292-27-79
Відгуки про компанію Еcodom.kiev.ua Інтернет- магазин
Борис К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Добри день,щиро вдячні за 5 зірочок Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Оксана К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Хороший,якісний товар! Всім задоволена,рекомендую!
Коментар продавця
Добридень. Оксано, щиро вдячні за 5 зірочок і коментарій.Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Андрій С.
Відмінно
Коментар продавця
Доброго дня. .Андрію,дякуємо за високу оцінку нашої роботи.Користуйтесь із задоволенням . З повагою. Екодім
Андрій П.
Відмінно
Коментар продавця
Доброго дня. Дякуємо за гарну оцінку роботи нашого колективу.Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДім
Ірина Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже задоволені замовленням,товар був в наявності,швидко зв'язалися і відправили,ввічливий продавець. Дякую !!!
Коментар продавця
Добридень. Ірино.дякуємо за 5 зірок та коментарі ,відносно нашої роботи. Було приємно з вами співпрацювати. Завжди раді допомогти. З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом. Дякуємо за замовлення !!!!
Інесса Я.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо ще раз ,за увагу і високу оцінку роботи нашого колективу. З повагою, ЕКО ДІМ.
Євгеній К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо ще раз ,за увагу і високу оцінку роботи нашого колективу. З повагою, ЕКО ДІМ.
Лариса Є.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо ще раз ,за увагу і високу оцінку роботи нашого колективу. З повагою, ЕКО ДІМ.
Яна Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо ще раз ,за увагу і високу оцінку роботи нашого колективу. З повагою, ЕКО ДІМ.
Добри день,щиро вдячні за 5 зірочок Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Хороший,якісний товар! Всім задоволена,рекомендую!
Добридень. Оксано, щиро вдячні за 5 зірочок і коментарій.Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Доброго дня. .Андрію,дякуємо за високу оцінку нашої роботи.Користуйтесь із задоволенням . З повагою. Екодім
Доброго дня. Дякуємо за гарну оцінку роботи нашого колективу.Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДім
Дуже задоволені замовленням,товар був в наявності,швидко зв'язалися і відправили,ввічливий продавець. Дякую !!!
Добридень.
Ірино.дякуємо за 5 зірок та коментарі ,відносно нашої роботи. Було приємно з вами співпрацювати. Завжди раді допомогти.
З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом.
Дякуємо за замовлення !!!!
Дякуємо ще раз ,за увагу і високу оцінку роботи нашого колективу. З повагою, ЕКО ДІМ.
Дякуємо ще раз ,за увагу і високу оцінку роботи нашого колективу. З повагою, ЕКО ДІМ.
Дякуємо ще раз ,за увагу і високу оцінку роботи нашого колективу. З повагою, ЕКО ДІМ.
Дякуємо ще раз ,за увагу і високу оцінку роботи нашого колективу. З повагою, ЕКО ДІМ.