Чекаємо на Вас у магазині: Київ, Пр.Володимира Івасюка,10А.
Інтернет- магазин ecodom.kiev.ua
+380 (73) 200-99-58
+380 (44) 225-22-22
+380 (68) 292-27-79
Відгуки про компанію Еcodom.kiev.ua Інтернет- магазин
Анастасія П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую, що швидко відправили товар
Коментар продавця
Добрий день. Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо на нові замовлення, завжди раді допомогти.
Анна Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Щиро дякуємо за позитивний відгук. Були раді з Вами працювати.З повагою і найкращими побажаннями, Екодім.
Олександра Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую, зробила замовлення у неділю, і попри вихідний його прийняли у вівторок товар вже був у мене, ввічливі та пунктуальні.
Коментар продавця
Доброго деня. Щиро дякуємо за п'ять зірочок, та високу оцінку роботи нашого колективу. Завжди раді допомогти. З повагою і найкращими побажаннями Екодім.
Анатолий С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Добрий день. Щиро вдячні за позитивний відгук. Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДом.
Петрова Л.
Відмінно
Покупка прошла успешно. Продавец мобильный. Ребёнок в восторге, трактор супер! Всем рекомендую
Олександра К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Добрий день. Величезне спасибі за п'ять зірочок. Приємно було з вами працювати, чекаємо на нові замовлення. З повагою, ЕкоДом.
Вадим О.
Відмінно
Наталія Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко зв*язались, тримали в курсі на протязі доставки та швидко доставили. Дякую за оперативність!
Коментар продавця
Вітаємо! Щиро вдячні за 5 зірочок і коментарій в якому високо оцінили роботу колективу .Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім.
Виктория Г.
Відмінно
Рекомендую, все чітко, дякую
Коментар продавця
Вітаємо Вікторія! Дякуємо за залишений відгук, ми дуже вдячні за 5 зірочок ,вони допомагають нам стати кращими. Завжди раді співпраці. З повагою, колектив "Екодом"
Олександр Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
заказывал родителям, нужно было предоплатить - продавец надёжный, особенно в условиях войны. Спасибо за оперативность.
Коментар продавця
Добрый день. Александр,огромное спасибо за 5 звёзд и коментарий ,относитнльно нашей работы. Было приятно с вами сотрудничпть.Всегда рады помочь. С уважением и наилучшими пожеланиями, администрация ЭкоДом
Дякую, що швидко відправили товар
Добрий день. Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо на нові замовлення, завжди раді допомогти.
Щиро дякуємо за позитивний відгук. Були раді з Вами працювати.З повагою і найкращими побажаннями, Екодім.
Рекомендую, зробила замовлення у неділю, і попри вихідний його прийняли у вівторок товар вже був у мене, ввічливі та пунктуальні.
Доброго деня. Щиро дякуємо за п'ять зірочок, та високу оцінку роботи нашого колективу. Завжди раді допомогти. З повагою і найкращими побажаннями Екодім.
Добрий день. Щиро вдячні за позитивний відгук. Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДом.
Покупка прошла успешно. Продавец мобильный. Ребёнок в восторге, трактор супер! Всем рекомендую
Добрий день. Величезне спасибі за п'ять зірочок. Приємно було з вами працювати, чекаємо на нові замовлення. З повагою, ЕкоДом.
Швидко зв*язались, тримали в курсі на протязі доставки та швидко доставили. Дякую за оперативність!
Вітаємо! Щиро вдячні за 5 зірочок і коментарій в якому високо оцінили роботу колективу .Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім.
Рекомендую, все чітко, дякую
Вітаємо Вікторія!
Дякуємо за залишений відгук, ми дуже вдячні за 5 зірочок ,вони допомагають нам стати кращими. Завжди раді співпраці.
З повагою, колектив "Екодом"
заказывал родителям, нужно было предоплатить - продавец надёжный, особенно в условиях войны. Спасибо за оперативность.
Добрый день.
Александр,огромное спасибо за 5 звёзд и коментарий ,относитнльно нашей работы. Было приятно с вами сотрудничпть.Всегда рады помочь.
С уважением и наилучшими пожеланиями, администрация ЭкоДом