Кошик
827 відгуків
Бажаємо всім Здоров'я, Успіхів та МИРНОГО НЕБА
Інтернет- магазин ecodom.kiev.ua
+380 (73) 200-99-58
+380 (44) 225-22-22
+380 (68) 292-27-79

Дитяче та спортивне обладнання KIDIGO

 

 

 

 

Українська торгова марка KIDIGO™ зареєстрована у 2015 році, коли компанія наважилася експортувати свої товари для дітей та мам до країн Європи. Але історія фірми, якій вдалося домогтися визнання на внутрішньому та світовому ринку, почалася у 2009 році з заснування бренду «Майстерня Чарівного Світу» (МВМ). На початкових етапах компанія мала невелике власне виробництво і виступала на українському ринку як офіційний представник таких відомих брендів, як KARIM (Чехія), FUN WORLD (Італія).

Бренд KIDIGO™ належить торгово-виробничій компанії «Дукор», яка загалом володіє трьома торговими марками, спеціалізується на виробництві та поставках з інших країн дитячих, спортивних товарів. Під торговою маркою KIDIGO налагоджено випуск обладнання для дитячих майданчиків, десятків видів спортивного інвентарю, скеледромів, навісів для дитячих садків, шкіл, металевих, дерев'яних огорож та ін. Компанія також має власне швейне виробництво, яке випускає подушки для вагітних, кокони для немовлят, м'які розвиваючі модулі та конструктори для дітей перших років життя.

Окрім реалізації власної продукції, фірма вже понад десять років успішно імпортує в Україну товари від відомих світових брендів. Серед імпортного асортименту KIDIGO незмінно високою популярністю українські споживачі мають надувні домашні, гімнастичні батути, столи для настільного футболу, веломобілі, санки, толокари.

Головною місією компанії, як і раніше, залишається прагнення зробити дитячі розваги не тільки веселими, але й безпечними, що сприяють всебічному розвитку та забезпечують маленьким чомучкам максимум позитиву, безліч нових відкриттів!

Дитяче та спортивне обладнання, вуличні меблі, м'які модулі, подушки для вагітних, кокони для новонароджених; також різні дитячо-спортивні товари.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner