Кошик
895 відгуків
Чекаємо на Вас у магазині: Київ, Пр.Володимира Івасюка,10А.
Інтернет- магазин ecodom.kiev.ua
+380 (73) 200-99-58
+380 (44) 225-22-22
+380 (68) 292-27-79

Деревянные функциональные медицинские кровати

Медичні ліжка з дерев'яними спинками та бічними панелями вибирають найчастіше для домашнього використання або для медичних установ підвищеного рівня комфорту. Моделі ліжок з дерева мають більш пом'якшений дизайн, ніж металеві, але при цьому, нічим не поступаються їм за функціональністю. Їх використовують для догляду за людьми похилого віку, паралізованими або тяжкохворими пацієнтами, яким потрібно дотримуватися постільного режиму вдома. Також дерев'яні функціональні ліжка замовляють оптом для спеціалізованих медичних установ та реабілітаційних центрів.

Конструкція медичного ліжка може бути різною. Перед тим як обрати, необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем. З огляду на тип захворювання, стан хворого, передбачуваний період використання медичного ліжка, фахівець визначить, які функції, налаштування та регулювання воно повинно мати. Від цього безпосередньо залежатиме хід одужання пацієнта.

Якщо у Вас вже є конкретні рекомендації лікаря й залишається тільки зробити вибір, Ви можете прочитати відгуки клієнтів про представлені в каталозі нашого інтернет-магазину моделі ліжок або просто зателефонувати нашим консультантам.

Скільки секцій повинно мати медичне ліжко?

Якщо ви вирішили купити дерев'яне медичне ліжко для дому, пам'ятайте, що від кількості секцій залежить не тільки ціна, але й можливість прийняти фізіологічно правильну позу, рекомендовану пацієнту при конкретному захворюванні.

Ось кілька прикладів та загальних рекомендацій:

  • У період реабілітації після травми нижніх кінцівок, обов'язково потрібно передбачити наявність нижньої секції, щоб була можливість змінювати положення колін, щиколоток, стоп, таза. Отже, ложе функціонального медичного ліжка має бути, як мінімум, двосекційним.

  • Для літніх людей, які прикуті до ліжка, або тяжкохворих пацієнтів, які протягом тривалого періоду повинні дотримуватися постільного режиму, краще придбати багатосекційні ліжка. Вони мають широкий діапазон налаштувань та дозволяють хворому прийняти максимально комфортне й фізіологічно правильне положення тіла.

  • Якщо необхідно доглядати за людьми з розладами психіки або хворобою Альцгеймера, краще вибирати нижчі моделі. Підійде дерев'яне функціональне ліжко з двома або трьома секціями. Можуть знадобитися спеціальні огорожі для безпеки самого пацієнта.
  • Такі додаткові функції, як регулювання по висоті та можливість зміни нахилу ліжка, потрібні швидше тим, хто буде доглядати за хворим, оскільки вони значно спрощують догляд.

Який тип приводу вибрати?

Якщо людині необхідно довго дотримуватися постільного режиму, але він може самостійно підійматися та частково себе обслуговувати, можна придбати медичне ліжко з механічним приводом. Такі моделі коштують порівняно недорого, але змінювати нахил секцій доведеться вручну, докладаючи фізичні зусилля. Більш зручний варіант — медичні ліжка з черв'ячним приводом. Їх часто купують для медичних установ.

Дерев'яні функціональні ліжка, фото №3                     Дерев'яні функціональні ліжка, фото №4

Якщо пацієнт повністю нерухомий, то вибір типу медичного ліжка, скоріше, прерогатива того, хто буде за ним доглядати. Моделі з електроприводним методом управління дають можливість навіть тяжкохворим самостійно міняти положення тіла легким натисканням кнопки на пульті. Це дозволяє як самим пацієнтам, так й тим хто доглядає за ним, відчути якусь незалежність та свободу.

Габарити та аксесуари медичних ліжок

Перед вибором конкретної моделі, необхідно визначитися з розміром. Крім фізичних параметрів пацієнта, важливо враховувати ширину сходових та дверних отворів, а також наявність вільного простору в приміщенні, де буде стояти ліжко. Краще, помістити його недалеко від вікна, та подбати, щоб з усіх боків був доступ до хворого.

Потреба в тих чи інших аксесуарах визначається ступенем мобільності та типом захворювання пацієнта:

  • Бічні панелі або спеціальні огорожі потрібні, щоб вберегти пацієнта від випадкового падіння, особливо під час сну. Для догляду за лежачими хворими варто віддати перевагу моделям зі знімними торцевими панелями.
  • Якщо пацієнта потрібно часто перевозити, вибирайте модель на колесах, але з надійними гальмами.
  • Для того, щоб полегшити догляд за повністю паралізованим хворим, краще придбати ліжко, в якому можна міняти кут нахилу та висоту.
  • Пристрій для підтягування з трапецією для захвату рукою допомагає самостійно змінювати положення та служить своєрідним тренажером. Однак цей аксесуар не знадобиться пацієнтам з болями в руках або плечах, слабкою черевною стінкою, обмеженою рухливістю шийного відділу хребта.
  • Спеціальний матрац. Продаж медичних ліжок часто здійснюється разом з протипролежневими матрацами. Це реабілітаційне обладнання — один із пріоритетних для знерухомлених хворих та, в залежності від моделі, дозволяє захистити пацієнта від пролежнів й навіть допомогти загоєнню вже наявних.

Якщо у вас виникли питання по технічним характеристикам конкретної моделі, зв'яжіться з нашими консультантами, й ми допоможемо підібрати найбільш відповідний тип медичного ліжка, а також порадимо, які аксесуари до нього потрібні у Вашому конкретному випадку. У каталозі представлені моделі з міцним металевим ложем або ж ліжка з ложем з дерев'яних ламелей. Додатково можна придбати трапецію, тумбочку, поручні та багато іншого. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner