Ждем Вас в нашем магазине: Киев,Пр. Владимира Ивасюка,10А.
Интернет- магазин ecodom.kiev.ua
+380 (73) 200-99-58
+380 (44) 225-22-22
+380 (68) 292-27-79
Отзывы о компании Еcodom.kiev.ua Интеренет-магазин
Іванна Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо ще раз ,за увагу і високу оцінку роботи нашого колективу. З повагою, ЕКО ДІМ.
Владимир Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо ще раз ,за увагу і високу оцінку роботи нашого колективу. З повагою, ЕКО ДІМ.
Владимир Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня. Дякуємо за гарний відгук. Було приємно з Вами працювати.Раді допомогти.З повагою,ЕкоДім.
Ірина Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня,колектив вдячний Вам за п'ять зірочок.. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти. З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДім
Галина К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня,колектив вдячний Вам за п'ять зірочок.. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти. З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом
Сергій К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Добридень, Сергію. Колектив вдячний Вам за п'ять зірочок.. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти. З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом
Галина Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сервіс міжнародного рівня ,робила замовлення батькам по повній передоплаті, хвилювалась,але як виявилось марно! Ще раз дякую👍, покупкою задоволені❤
Комментарий продавца
Вітаємо, Галино ! Колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти, було приємно працювать. З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом.
Галина К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вітаємо. .Дякуємо за високу оцінку нашої роботи.Користуйтесь із задоволенням . З повагою. Екодім
Яна Р.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сповзає з дивана, прийшлось купувати чохол.
Комментарий продавца
Вітаємо. .Дякуємо оцінку нашої роботи .Користуйтесь із задоволенням . З повагою. Екодім.
Валентина С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вдруге замовляю товар бо минулого разу була дуже задоволена. І знову все вищої якості - і товар і обслуговування!
Комментарий продавца
Добридень. Валентина,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти.Чекаємо нових замовлень. З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом.
Дякуємо ще раз ,за увагу і високу оцінку роботи нашого колективу. З повагою, ЕКО ДІМ.
Дякуємо ще раз ,за увагу і високу оцінку роботи нашого колективу. З повагою, ЕКО ДІМ.
Доброго дня. Дякуємо за гарний відгук. Було приємно з Вами працювати.Раді допомогти.З повагою,ЕкоДім.
Доброго дня,колектив вдячний Вам за п'ять зірочок.. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти.
З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДім
Доброго дня,колектив вдячний Вам за п'ять зірочок.. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти.
З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом
Добридень, Сергію.
Колектив вдячний Вам за п'ять зірочок.. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти.
З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом
Сервіс міжнародного рівня ,робила замовлення батькам по повній передоплаті, хвилювалась,але як виявилось марно!
Ще раз дякую👍, покупкою задоволені❤
Вітаємо, Галино !
Колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти, було приємно працювать.
З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом.
Вітаємо. .Дякуємо за високу оцінку нашої роботи.Користуйтесь із задоволенням . З повагою. Екодім
Сповзає з дивана, прийшлось купувати чохол.
Вітаємо. .Дякуємо оцінку нашої роботи .Користуйтесь із задоволенням . З повагою. Екодім.
Вдруге замовляю товар бо минулого разу була дуже задоволена. І знову все вищої якості - і товар і обслуговування!
Добридень.
Валентина,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Завжди раді допомогти.Чекаємо нових замовлень.
З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація ЕкоДом.