Ждем Вас в нашем магазине: Киев,Пр. Владимира Ивасюка,10А.
Интернет- магазин ecodom.kiev.ua
+380 (73) 200-99-58
+380 (44) 225-22-22
+380 (68) 292-27-79
Отзывы о компании Еcodom.kiev.ua Интеренет-магазин
Евгений С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вітаємо,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Елена Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Добрий день,щиро вдячні за 5 зірочок Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Сергей М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Соответствует описанию, отправили быстро
Комментарий продавца
Вітаємо,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Андрей М.
Отлично
Комментарий продавца
Вітаємо,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Владимир Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вітаємо,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Максим К.
Хорошо
Все добре, однак товар прийшов розпакований. Візуально та на запах як новий, вирішив не повертати
Комментарий продавца
Вітаємо,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Було приємно з Вами працювати. Перед відправкою товар перевіряють,тому можливо розпакували подивитися ,щоб все ціле і не ушкоджене.З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Галина К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Добрий день,щиро вдячні за 5 зірочок Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Звиад А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вітаємо,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Тетяна Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відмінний продавець. Рекомендую.
Комментарий продавца
Вітаємо,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Павел В.
Отлично
Комментарий продавца
Добрий день.Дякуємо за високу оцінку нашої роботи та чудовий відгук.Завжди раді допомогти. Дякуємо за замовлення.
Вітаємо,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Добрий день,щиро вдячні за 5 зірочок Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Соответствует описанию, отправили быстро
Вітаємо,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Вітаємо,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Вітаємо,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Все добре, однак товар прийшов розпакований. Візуально та на запах як новий, вирішив не повертати
Вітаємо,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Було приємно з Вами працювати. Перед відправкою товар перевіряють,тому можливо розпакували подивитися ,щоб все ціле і не ушкоджене.З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Добрий день,щиро вдячні за 5 зірочок Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Вітаємо,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Відмінний продавець. Рекомендую.
Вітаємо,колектив вдячний Вам за чудовий відгук. Приємно дізнатися, що Ви високо оцінили нашу роботу. Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім
Добрий день.Дякуємо за високу оцінку нашої роботи та чудовий відгук.Завжди раді допомогти. Дякуємо за замовлення.