Ждем Вас в нашем магазине: Киев,Пр. Владимира Ивасюка,10А.
Интернет- магазин ecodom.kiev.ua
+380 (73) 200-99-58
+380 (44) 225-22-22
+380 (68) 292-27-79
Отзывы о компании Еcodom.kiev.ua Интеренет-магазин
Анастасія П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую, що швидко відправили товар
Комментарий продавца
Добрий день. Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо на нові замовлення, завжди раді допомогти.
Анна Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за позитивний відгук. Були раді з Вами працювати.З повагою і найкращими побажаннями, Екодім.
Олександра Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Рекомендую, зробила замовлення у неділю, і попри вихідний його прийняли у вівторок товар вже був у мене, ввічливі та пунктуальні.
Комментарий продавца
Доброго деня. Щиро дякуємо за п'ять зірочок, та високу оцінку роботи нашого колективу. Завжди раді допомогти. З повагою і найкращими побажаннями Екодім.
Анатолий С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Добрий день. Щиро вдячні за позитивний відгук. Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДом.
Петрова Л.
Отлично
Покупка прошла успешно. Продавец мобильный. Ребёнок в восторге, трактор супер! Всем рекомендую
Олександра К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Добрий день. Величезне спасибі за п'ять зірочок. Приємно було з вами працювати, чекаємо на нові замовлення. З повагою, ЕкоДом.
Вадим О.
Отлично
Наталія Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко зв*язались, тримали в курсі на протязі доставки та швидко доставили. Дякую за оперативність!
Комментарий продавца
Вітаємо! Щиро вдячні за 5 зірочок і коментарій в якому високо оцінили роботу колективу .Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім.
Виктория Г.
Отлично
Рекомендую, все чітко, дякую
Комментарий продавца
Вітаємо Вікторія! Дякуємо за залишений відгук, ми дуже вдячні за 5 зірочок ,вони допомагають нам стати кращими. Завжди раді співпраці. З повагою, колектив "Екодом"
Олександр Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
заказывал родителям, нужно было предоплатить - продавец надёжный, особенно в условиях войны. Спасибо за оперативность.
Комментарий продавца
Добрый день. Александр,огромное спасибо за 5 звёзд и коментарий ,относитнльно нашей работы. Было приятно с вами сотрудничпть.Всегда рады помочь. С уважением и наилучшими пожеланиями, администрация ЭкоДом
Дякую, що швидко відправили товар
Добрий день. Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо на нові замовлення, завжди раді допомогти.
Щиро дякуємо за позитивний відгук. Були раді з Вами працювати.З повагою і найкращими побажаннями, Екодім.
Рекомендую, зробила замовлення у неділю, і попри вихідний його прийняли у вівторок товар вже був у мене, ввічливі та пунктуальні.
Доброго деня. Щиро дякуємо за п'ять зірочок, та високу оцінку роботи нашого колективу. Завжди раді допомогти. З повагою і найкращими побажаннями Екодім.
Добрий день. Щиро вдячні за позитивний відгук. Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДом.
Покупка прошла успешно. Продавец мобильный. Ребёнок в восторге, трактор супер! Всем рекомендую
Добрий день. Величезне спасибі за п'ять зірочок. Приємно було з вами працювати, чекаємо на нові замовлення. З повагою, ЕкоДом.
Швидко зв*язались, тримали в курсі на протязі доставки та швидко доставили. Дякую за оперативність!
Вітаємо! Щиро вдячні за 5 зірочок і коментарій в якому високо оцінили роботу колективу .Було приємно з Вами працювати. З повагою і найкращими побажаннями,адміністрація інтернет-.магазина ЕкоДім.
Рекомендую, все чітко, дякую
Вітаємо Вікторія!
Дякуємо за залишений відгук, ми дуже вдячні за 5 зірочок ,вони допомагають нам стати кращими. Завжди раді співпраці.
З повагою, колектив "Екодом"
заказывал родителям, нужно было предоплатить - продавец надёжный, особенно в условиях войны. Спасибо за оперативность.
Добрый день.
Александр,огромное спасибо за 5 звёзд и коментарий ,относитнльно нашей работы. Было приятно с вами сотрудничпть.Всегда рады помочь.
С уважением и наилучшими пожеланиями, администрация ЭкоДом