Ждем Вас в нашем магазине: Киев,Пр. Владимира Ивасюка,10А.
Интернет- магазин ecodom.kiev.ua
+380 (73) 200-99-58
+380 (44) 225-22-22
+380 (68) 292-27-79
Отзывы о компании Еcodom.kiev.ua Интеренет-магазин
Дмитрий И.
Отлично
Комментарий продавца
Добрий день. Дякуємо за високу оцінку нашої роботи та чудовий відгук. Завжди раді допомогти. Дякуємо за замовлення.
Віктор Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже Вам дякуємо за відгук
Сергій К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все дуже оперативно. Дякую!
Комментарий продавца
Дуже Вам вдячні за відгук- це дуже важливо для нас
Людмила Л.
Отлично
Сергій Б.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення, приносимо вибачення, було 4 шт- але перед Вашим замовленням закінчились
Володимир С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все дуже професійно, від спілкування до отримання.Дуже вдячний👍
Комментарий продавца
Добрий день. Дякуємо за високу оцінку нашої роботи та чудовий відгук. Завжди раді допомогти. Дякуємо за замовлення.
Василь Р.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Продавець відмовився продавати слайсер за заявленою ціною "бо війна, і курс долара завтра може бути 50-70" (цитую дословно). Купувати на 1000 грн дорожче в мене немає бажання принципово (навіщо тоді виставляєте привабливу ціну, якщо все одно буде дорожче?). І це при тому, що я в цього продавця купував вже саме цей слайсер влітку і був дуже задоволенний. Що сталося с продавцем, чому змінилося відношення до кліентів - не знаю (жодної лояльності та стиль розмови змінився, мабуть інший менеджер).
Комментарий продавца
приносимо свої вибачення,але товара не має в наявності!
Комментарий продавца
ціна на сайті вірна,але товара не має!!!!!
Дмитрий Александрович Д.
Отлично
Антонина К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за ваш відгук.Найкращий товар для найкращих клієнтів !!! Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДім.
Рима Т.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за ваш відгук.Найкращий товар для найкращих клієнтів !!! Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДім.
Добрий день.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи та чудовий відгук. Завжди раді допомогти. Дякуємо за замовлення.
Дуже Вам дякуємо за відгук
Все дуже оперативно. Дякую!
Дуже Вам вдячні за відгук- це дуже важливо для нас
Дякуємо за замовлення, приносимо вибачення, було 4 шт- але перед Вашим замовленням закінчились
Все дуже професійно, від спілкування до отримання.Дуже вдячний👍
Добрий день.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи та чудовий відгук. Завжди раді допомогти. Дякуємо за замовлення.
Продавець відмовився продавати слайсер за заявленою ціною "бо війна, і курс долара завтра може бути 50-70" (цитую дословно). Купувати на 1000 грн дорожче в мене немає бажання принципово (навіщо тоді виставляєте привабливу ціну, якщо все одно буде дорожче?). І це при тому, що я в цього продавця купував вже саме цей слайсер влітку і був дуже задоволенний. Що сталося с продавцем, чому змінилося відношення до кліентів - не знаю (жодної лояльності та стиль розмови змінився, мабуть інший менеджер).
приносимо свої вибачення,але товара не має в наявності!
ціна на сайті вірна,але товара не має!!!!!
Щиро дякуємо за ваш відгук.Найкращий товар для найкращих клієнтів !!! Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДім.
Щиро дякуємо за ваш відгук.Найкращий товар для найкращих клієнтів !!! Завжди раді допомогти.З повагою,ЕкоДім.