Велотренажер магнітний inSPORTline Cabaleira
- Нет в наличии
- Код: 5902659843562
10 760 ₴
+380 (73) 200-99-58
- +380 (44) 225-22-22
- +380 (68) 292-27-79
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велотренажер inSPORTline Cabaleira - це сучасний пристрій, призначений для домашнього тренування з використанням велосипеда. Основною перевагою моделі є високоякісна металева конструкція зі складним механізмом, що полегшує зберігання обладнання та дозволяє заощадити багато цінного простору.
Ролик, на якому рухається заднє колесо, гальмується магнітним опором, що гарантує плавну, безшумну роботу пристрою. До тренажера inSPORTline Cabaleira можна прикріпити велосипед з колесами від 26 до 28 дюймів. Завдяки своїм чудовим властивостям, високій функціональності та максимальній тиші, це ідеальне рішення для любителів велоспорту, які хочуть підтримувати форму навіть взимку.
Технічний опис:
Технічний опис:
- Високоякісна металева складна конструкція
- Сумісний з велосипедами з колесами 26 '' - 28 ''
- Швидка застібка
- Магнітне гальмо позиціювання
- Компактні розміри
- Система компенсації нерівностей підлог
- Тримач переднього колеса в комплекті
- Розміри: 57 x 54,5 x 39 см
- Розміри основи: 47 x 54,5 см
- Профіль рами: 5 х 2,5 см і 3 х 3 см
- Розмір складного тренажера: 45x54,5x20 см
- Розміри упаковки: 51 x 23 x 59 см
- Вага: 5,9 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Магнитный |
| Конструкция | Вертикальная |
| Вес (кг) | 5,9 кг |
| Ширина, см | 54,5 см |
| Класс | для дому |
| Країна-виробник | Китай |
| Габарити упаковки (ДхШхВ) | 51 х 23 х 59 см |
| Довжина, см | 57 см |
| Висота, см | 39 см |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Термін доставки | В наявності |
- Цена: 10 760 ₴








