Футбольний дартс надувний AIR BLAST SOCCER Bestway 52307
- Нет в наличии
- Код: DM-52307
4 971 ₴
+380 (73) 200-99-58
- +380 (44) 225-22-22
- +380 (68) 292-27-79
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Футбольний дартс надувний Bestway 52307
AIR BLAST SOCCER від Bestway перетворить ваш сад на справжній центр розваг. Бийте мʼяч і перемагайте! 5 командних спортивних мʼячів подарують вашій дитині задоволення на кілька довгих годин. Чудова розвага в спекотні дні!
.jpg)
.jpg)
Основні характеристики:
- 2 м'ячі,
- ремонта латка,
- барвиста коробка,
- надувне коло.
Технічні дані:
- Розміри: 157 см х 107 см
- Матеріал: ПВХ
- Вага: 4 кг
- Рекомендований вік: від 3 років
.jpg)
.jpg)
.jpg)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 4 кг |
| Висота, см | 157 см |
| Цвет | різнокольоровий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | ігри |
| Ширина, см | 107 см |
- Цена: 4 971 ₴







