Самокат двоколісний Spartan X145, чорний
- В наличии
- Код: 9001741230528
3 671 ₴
+380 (73) 200-99-58
- +380 (44) 225-22-22
- +380 (68) 292-27-79
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самокат двоколісний Spartan X145, чорний підійде як для дітей, так і для дорослих. Він виготовлений з міцного матеріалу. Легке складання та ступінчасте заднє гальмо забезпечують комфорт, а підшипники ABEC 5 та поліуретанові колеса діаметром 145 мм забезпечують чудові ходові характеристики. Завдяки регульованій висоті керма самокат адаптується до будь-якого зросту. Самокат також має ремінь для перенесення, який дозволяє носити його через плече. Самокат Spartan X-145 відповідає найвищим стандартам безпеки. Відповідність європейським вимогам безпеки (EN-71) була перевірена німецьким TÜV-GS.

Технічний опис:
- Алюмінієва рама
- Регульована висота керма
- Легке складання
- Ступінчасте заднє гальмо
- Ремінь для перенесення
- Підшипники: ABEC 5
- Розмір коліс: 145 мм
- Матеріал коліс: ПУ
- Висота керма: 74 – 95см
- Ширина керма: 35см
- Розміри деки: 33 х 11см
- Розміри в складеному вигляді: 75 х 33см
- Максимальна вага навантаження: 100 кг
- Вага: 3,7 кг
- Рекомендований вік: 5+
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spartan |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | складний |
| Материал | алюміній, поліуретан |
| Возрастная группа | 5+ |
| Країна-виробник | Китай |
| Довжина, см | 75 см |
| Висота, см | 74-97 см |
| Розмір коліс | 145 мм |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Термін доставки | В наявності |
- Цена: 3 671 ₴




